Giriş yap

Oturum desteği etkin olmalıdırOturum desteği etkin olmalıdır Yardımı

İlk kez mi giriş yapacaksınız?

DİKKAT !

Değerli öğrencilerimiz, sisteme giriş için kullanmakta olduğunuz geçici hesaplar erişime kapatılmıştır. Sisteme size için tanımlanmış hesaplarla giriş yapmanız gerekmektedir.

Sisteme giriş yapamıyorsanız;

  • Ders kaydınızı yapmamış,
  • Harç ücretini yatırmamış ,
  • Ders kaydınız danışmanınız tarafından onaylanmamış olabilir. 

Sisteme giriş yaptığınızda, size atanan derslerin ubs.omu.edu.tr sisteminde seçmiş olduğunuz derslerle aynı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Eğer bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle email veya telefon yoluyla iletişime geçiniz.


Email
: irtibat@uzem.omu.edu.tr

Sisteme giriş yapmak için aşağıdaki yönergeyi takip edebilirsiniz.


Eğitim Portalına giriş yapabilmeniz için Ondokuz Mayıs Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi’ne bağlı bir eğitim programında öğrenci olmanız gerekmektedir. Sisteme kayıtlı bir öğrenci iseniz şifre ve kullanıcı adınız aşağıdaki gibidir:
Kullanıcı Adı: Yüksek lisans, lisans tamamlama, ön lisans ve sertifika programları öğrenciyseniz öğrenci numaranız(başında " o "  bulunmadan), bunlar dışında kalan bir programda iseniz T.C. numaranızdır.
Şifre: TC Kimlik Numaranızın ilk 6 rakamı ve büyük harflerle (boşluk bırakmadan) isminizin ilk 3 harfidir.

Örneğin: T.C Kimlik Numaranız 14894378219 adınız da ÇİĞDEM olsun; bu durumda ders sistemine girebilmek için şifreniz 148943ÇİĞ şeklinde olacaktır.

Giriş Yapamıyorum Diyorsanız...

0 362.312 1920 numaralı telefonu arayabilir veya irtibat@uzem.omu.edu.tr adresine yaşadığınız sorunu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Destek ekibimiz size yardımcı olacaktır.